Po pracy

            Jak wiadomo, nie samą pracą żyje człowiek, a przynajmniej nie powinien nią tylko żyć… W tym miejscu znajdą się teksty, które – z różnych okazji i pobudek oraz w różnych miejscach – udało mi się „umieścić”, co w dalszym ciągu mnie samego zadziwia… Wszystkie będę tu odnotowane, a niektóre z nich, ważne dla mnie, zarówno ze względów osobistych, jak i zawodowych -  będą tutaj udostępnione w całości.

            Zaczynając zatem od początków „mojej przygody z nieruchomościami”, opublikowałem następujące teksty w wyszczególnionych poniżej publikatorach:

 

  1.   Kwartalnik „Wycena”, nr 4 (85) z roku 2008 – wydawnictwo Educaterra Sp. z o.o Olsztyn   -   „Kandydatom pod rozwagę”.
  2.  Miesięcznik „Nieruchomości C.H.BECK”, nr 7 (131) z roku 2009   -   „Kandydatom pod rozwagę – egzamin na rzeczoznawcę majątkowego, cz.I”.
  3. Miesięcznik „Nieruchomości C.H.BECK”, nr 8 (132) z roku 2009   -   „Kandydatom pod rozwagę – egzamin na rzeczoznawcę majątkowego, cz.II”.
  4. Kwartalnik „Polskie Nieruchomości”, wydanie XVIII-Zima 2009r, wydawnictwo NGA Sp. z o.o Koszalin  -  „Proroczy sen”.
  5. „Niezwykłe wersy zwykłych ludzi…”, red. Urszula Wysokińska, wydawnictwo NGA Sp. z o.o Koszalin 2009r   -   m.in. „Dobre słowo” oraz „Życzenia od drzewka Bonsai”.
  6. Kwartalnik „Polskie Nieruchomości”, wydanie XIX-Wiosna 2010r, wydawnictwo NGA Sp. z o.o Koszalin  -  „Jak optymalnie sprzedać nieruchomość”.
  7. „Wybrane historie i obrazki z polskiego obrotu nieruchomościami”, red. Urszula Wysokińska, wydawnictwo NGA Sp. z o.o Koszalin 2011r   -   „A diabeł tkwi w szczegółach…”.
  8. Miesięcznik „Nieruchomości C.H.BECK”, nr 5 (153) z roku 2011   -   "Standardy zawodowe rzeczoznawców majątkowych a podstawa prawna wyceny - próba diagnozy"

 

 

 

a)       Kandydatom pod rozwagę cz.I

 

 


b)       Kandydatom pod rozwagę cz.II

 

c)      Proroczy sen

 


d)       Dobre słowo i….

 


e)       Standardy zawodowe….